• Wpisów: 12
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 50 dni temu, 21:03
  • Licznik odwiedzin: 834 / 97 dni
 
thecellist
 
TheCellist ♥: Wczoraj spotkałam moją byłą przyjaciółkę oraz mojego byłego Krasza.
Dlaczego byłą przyjaciółkę ?
Ponieważa w ciągu roku szkolnego podrywała innych chłopaków mając oczywiście "swoją miłość". Na komersie gdy była już trochę pijana przyszła i zaczeła go przyttulać na moich oczach, a doskonale wiedziała ile dla mnie znaczy...
Po komersie spytała czy to, że trzymał ją za rękę coś znaczyło... odpowiedział "nie".
Spytałam jej czemu mi to zrobiła, odpowiedziała, że na początku roku jej się podobał, a nie podrywała go gdy miała chłopaka bo zerwała z nim godzinę przed komersem...a była z nim znowu po tym jak mój były krasz dał jej kosza. Wczoraj ją spotkałam jak zwykle pijaną, cieszę się, że obecnie się z nią nie przyjaźnię, poniweaż nie wiem jak ja bym się zachowywała w jej otowarzystwie.
Okej ,a więc czemu były krasz ?
Pisałam, rozmawiałam z nim przez 9 miesięcy... tydzień przed zakończeniem roku zerwał ze mną kontakt pod pretekstem swojej dziewczyny (której nie ma),że nie odpowiada jej to, że piszemy.Od 2 miesięcy go nie widziałam... Wczoraj spotkałam go po raz pierwszy... przywitał się jednak ja mu nie odpowiedziałam, bolało mnie to kłamstwo, które wymyślił. Może dlatego obecnie nie ufam juz nikomu w 100%.


A tu taka o to piosenka na dziś :

Nie możesz dodać komentarza.